Hnací motor Festivalu
Aneb, kdo to pro vás chystá
 • Irena Lištiaková
  Přišla s nápadem Festivalu a nevzdá to, dokud ho nezorganizuje
 • René Nekuda
  Garant tvůrčí linky Festivalu
 • Pavel Jechort
  Garant marketingové linky Festivalu
 • Kateřina Kang
  Copy posila týmu
Na začátku byla vize
Vize vytvořit prostor pro psavce, který bude co do zkušeností víc než pestrý.

Hlavou si poletovala série interaktivních workshopů, které nabízí profíci dychtivým zapálencům. Tihle psavci se chtějí zdokonalit v psaní na zajímavá témata: "jak důmyslně uzavřít konec příběhu", "jak se při psaní zápletky nezaplést s vnitřním kritikem", "30 způsobů jak nechat umřít hlavního hrdinu", "jak popsat krajinu neotřelým způsobem, při kterém se vám bude tajit dech"...

Prostor, kde se lidé mohou potkat a už jen tím se inspirovat. Přáním bylo aby po jednom dni odcházeli v povznesené náladě nejen díky kvalitní kávě, ale i díky praktickým dovednostem, čerstvým drivem psát, psát a psát a jako bonusem i se zajímavými kontakty v kapse, na které se budou moct, v případě touhy po inspiraci, obrátit.

A co s ní?
Hnacím motorem bylo udělat něco fajnového pro lidi s prima lidmi. Festival proto celou dobu pohánělo přání pracovat na něm společně s přáteli, a propojit tak díky nim zajímavé hosty, kteří mají v psacích oblastech více zkušeností, kovanější názory. Díky skvělému týmu tak jednoho dne vytvořit báječnou akci, která u nás v Česku stále chybí a bude se do budoucna opakovat.


Od obláčku ke konkrétnímu konceptu
S týmem jsme postupně všechny košaté a vzletné myšlenky hezky stáhly nohama na zem.

A výsledek našich ranních brainstromingů před práci i těch večerních po práci u sklenky vína, jsou přetavené do harmonogramu červnového Festivalu.

Těšíme se na vás.

Moc!
Made on
Tilda